Jak zvládnout v klidu odejít

V tomto eBooku Vám ukážu  5 věcí, které nás mohou zaskočit na konci života. Je dobré si uvědomit co nás může čekat a tak být lépe a v pokoře připraven odejít.

0
čtenářů

Dříve vyslovené přání

Můj život, moje rozhodnutí

Vzor tiskopisu Dříve vysloveného přání ke stažení zdarma

0
človíčků, kteří si stojí za svým rozhodnutím

Meditace od-puštění, rozloučení

Nestihli jste se se svým blízkým, který zemřel, rozloučit včas? Neproběhl pohřeb dle vašich představ a vy cítíte nevoli vůči těm, kteří ho zařizovali? Nikdy není pozdě to napravit. Pojďte uvolnit emoce, uleví se vám.

0
lidiček se nebálo odpustit

Reference

Napsali o eBooku

Milé a příjemně čtivé shrnutí 5 základních záležitostí, které nás čekají na konci naší životní cesty. Zamyšlení nad nimi všem opravdu doporučuji, protože hodně zjednoduší situaci jak umírajícímu, tak i jeho nejbližším.Tenhle e-book toho ale má opravdu hodně co říci i lidem, jichž se momentálně smrt nijak nedotýká. Moc se mi líbila kapitola o odpuštění, protože s ním nemusíme čekat až na konec života, ale hodně nám uleví už během něj. Děkuji ❤️
Lenka Varhaníkováautorka e-booku "8 předsudků, které nám brání vzít své blízké dožít domů", www.lenkavarhanikova.cz
Od eBooku 5 věcí, které nás mohou zaskočit na konci života jsem očekávala, že se dozvím, jak být na sklonku života připravena řešit věci, které člověk běžně neřeší, ale nakonec se s nimi alespoň jednou setká. Tento eBook sympaticky shrnuje základní záležitosti. Doporučuji ho všem, nejen právě umírajícím. Když předpokládám, co by se mohlo stát a jsem rozhodnutá převzít za sebe zodpovědnost, jsem více svobodná. Děkuji a těším se na další eBook 😊.
Karolína BajerováVeganka, vyznavačka alternativního životního stylu
Každý konec i každý začátek je jiný. Tento e-book vás nepřipraví na všechno, co se na sklonku života blízkých nebo vašeho, může stát. Na to vás nepřipraví nic a nikdo. Ale pomůže a poradí jak se s některými událostmi a problémy vyrovnat, jak předejít potížím s praktickýmí věcmi, na které člověk před smrtí nemyslí, a které přinášejí pozůstalým nepříjemnosti a připravují je tak o čas a energii, které potřebují pro období truchlení . Nezapomíná ani na tak zásadní věc jako je odpuštění - ostatním i sám sobě :-)
Nikola Ptáčkovápečovatelka v domově seniorů, nyní maminka na plný úvazek
Takové téma, už samotné mě zaujalo. Smrt se týká každého z nás, ještě neumíme být nesmrtelní :). A proto jsem ráda, že se tímto tématem někdo zabývá, doslova mě to přitáhlo. V ebooku jsou velmi hodnotné informace, takové, které člověk opravdu neřeší a přitom jsou tolik důležité k uvědomění, zvlášť, jak se to dotýká druhých. Díky za toto a všem doporučuji přečíst už jen ze zvědavosti.
Růžena Nekudováautorka eBooku Nekopíruj kopie, jsi originál, www.ruzenanekudova.cz