Já a zabiják jménem Covid

Často se mě ptáte, jak u mě probíhal Covid. Podělím se s vámi co mi pomohlo a jaké to bylo. Začnu pěkně od podlahy 🙂

Co to vůbec je, ten Covid?

Cituji z wikipedie: Covid-19 (též COVID-19; z anglického spojení coronavirus disease 2019, což česky znamená koronavirové onemocnění 2019; výslovnost: [kovid devatenáct]; podle ICD-11 označené XN109) je vysoce infekční onemocnění, které je způsobeno koronavirem SARS-CoV-2. První případ byl identifikován v čínském Wu-chanu v prosinci 2019. Od té doby se virus rozšířil po celém světě, což způsobilo přetrvávající pandemii.

Tož tak. Nebudu se pouštět do teorií, kde a proč se tady tenhle virus vzal. A jestli se nechat očkovat a nebo neočkovat. Nadělalo to už spoustu neplechy mezi lidmi. Můj názor je, že je to každého věc. Každý máme zodpovědnost za své zdraví a každý si žijeme svůj život. Důležitý je respekt k rozhodnutí toho druhého. Můžu si myslet co chci, udělám si to po svém. A druhému nechám jeho svaté právo na totéž.

A jak to tedy bylo u mne

Předesílám, že je mnoho různých projevů nemoci. Každý jsme jinak stavěný a máme jiné predispozice. Neberte tyhle moje řádky jako návod jak se léčit, to je na každém z vás. Použiji otřepanou formulku: pokud máte zdravotní problémy, navštivte lékaře. Za vaše zdraví nenesu žádnou zodpovědnost 🙂 .

To, že po mě něco chodí jsem registrovala týden před tím, než mi to potvrdil antigenní test. Moje teorie je tedy taková, že se v těle musí namnožit vir do určitého počtu, aby byl detekován testem. Nejdřív se o víkendu objevila urputná bolest mezi lopatkami, která trvala dva dny a nedalo se s ní nic dělat, nezabrala ani masáž na zadbalonu, ani nahřívání, ani paralen, prostě – nic.

Znáte to taky? Když vás mrazí nehmotná těla

Další indicií bylo takové to mrazení v energetické vrstvě kolem těla – vnímám to v místě kde se většinou do pěti dnů objeví příznak na hmotném těle. V tomhle případu se mrazíky objevily vzadu na temeni hlavy a volně přebíhaly po páteři směrem dolů. Následovaly stěhovavé bolesti v kloubech a kostech, v ledvinách a u srdíčka. Trvaly přibližně 10 vteřin, a objevovaly se v různě dlouhých intervalech od sebe.

Ve čtvrtek večer už se projevila celková únava a tělo zareagovalo zvýšenou teplotou 37,5 °C. Pro někoho normální věc, já většinou na nemoc horečkou nereaguji, takže tahle zvýšená teplota je pro mě hrozná záležitost – nohy ledové a hlava hořící. Do toho většinou přichází zimnice. V pátek ráno jsem se otestovala antigenním testem – a co myslíte – měla ho tam 🙂

Co jsem si naordinovala

Ráno jsem volala své lékařce, odmítla jsem PCR test, poprosila o recept na Erdomed, k tomu – Sinupret, laktobacily, vitamíny C 1000 mg, D, B komplex, Paralen Grip – horký nápoj, Brufen, horká voda v termofonu, litry žitné kávy s rostlinným mlékem a další litry bylinkových čajů, naklíčené mungo fazole po hrstech, 2 celá kuřata z místní farmy, kořenová zelenina – na vývar. Z Bachových květových esencí jsem sáhla po esenci Kejklířky na emoci konkrétního strachu a dál použila kvantování se záměrem- jsem zdravá jako řípa 🙂 . Celé jsem to podpořila energií reiki, kterou jsem posílala svému vnitřnímu dítěti. A do postele přibyla jedna deka s kožíškem. No, pravda těch kožíšků tam bylo nakonec víc – ještě dva pejsci a jedna čičinka, hlídali mě statečně, všechna čest.

Ach ty klouby

Zůstal mi čich i chuť, i když jídlo chutnalo trochu jinak (prvních pět dnů jsem jedla hlavně mungo klíčky a opravdu velmi silný kuřecí vývar). Během první noci se objevila zadní rýma a pokašlávání. Nejhorší byly bolesti kloubů, šlach a svalů – nohy ze zadní strany, od pat po kyčel a pánev. Přicházely ve vlnách a byly hodně nepříjemné. Dost dobře se nedalo dlouho vydržet ležet v jedné pozici a otočit se stálo nadlidské úsilí. Tady mi hodně ulevoval termofon s horkou vodou, přikládaný na místa kde to zrovna nejvíc bolelo. A po čtyřech hodinách braný paralen na střídačku s Brufenem.

Všechno chce svůj čas

V posteli jsem vydržela opravdu dlouho – stalo se, že jsem prospala celý den i noc – já, člověk, který normálně spává pět, šest hodin a nejraději něco potvořící. Čtvrtý den ráno se mi udělalo dobře. Vstala jsem jako hrdinka, vzala mop a vytřela podlahy. Vytáhla jsem notebook a jala se trochu probrouzdat matriky a najít pár předků do rodokmenu. Druhý den jsem nebyla schopná vstát z postele a energie byla pryč, jako když vypustíš vodu z umyvadla. Všechno chce svůj čas.

Následoval opět spací maraton. Za dva další dva dny se mi energie začala vracet zpět. Venku v ty dny zrovna svítilo sluníčko, mohla jsem tedy na našem pididvorečku coby bosonožka natáhnout léčivou energii jak z matičky Země tak od sluníčka. A bylo to moc fajn, připadala jsem si jako ještěrka, když nabíjí své chladem ztuhlé tělíčko 🙂 .

Suma sumárum

Když to shrnu – na začátku nemoci stála moje silná emoce sebelítosti. Všichni kolem mě zůstávali postupně doma. Jsem multpotenciálka a nedokážu ze své podstaty dělat jen jednu věc. Dovolenou jsem týden v kuse neměla snad ještě nikdy. Dva roky se snažím držet svoje vibrace výš než jsou těžké energie strachu a zášti kolem. Byla jsem už moc unavená. Chtěla jsem si odpočinout. A to se mi splnilo – mé volno trvalo přesně od 11.2. do 22.2.2022.

Podle nové germánské medicíny vir čistí. Dává prostor. A je to tak, můžu jen potvrdit. Co mi po nemoci zůstalo – bolest pravé paty – jako když našlapuje Malá mořská víla. A pak zkušenost – jak důležité je dobře si přát. Na to si dávejte dobrý pozor. Je velká pravděpodobnost, že se vám vaše přání splní.

Od k Naďa Torie

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *